MCP4631-502E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4631-502E/ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP4631-502E/ST
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC DGTL POT 5K 128TAPS 14-TSSOP
Ngā Rauemi: MCP4631-502E/ST.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP4631-502E/ST
Tau Wae MCP4631-502E/ST Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 68880 pcs Pepa Raraunga MCP4631-502E/ST.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) 150 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 14-TSSOP Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 75 Te Pakanga (Ohms) 5k
Packaging Tube Paa / Case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Ētahi Ingoa MCP4631502EST Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o Tapa 129 Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Volatile
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C Ngā āhuatanga Selectable Address
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 5k Ohm 2 Circuit 129 Taps I²C Interface 14-TSSOP Whirihoranga Potentiometer