MCP4442T-503E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4442T-503E/ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP4442T-503E/ST
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Ngā Rauemi: MCP4442T-503E/ST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP4442T-503E/ST
Tau Wae MCP4442T-503E/ST Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 97055 pcs Pepa Raraunga MCP4442T-503E/ST.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) 150 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 14-TSSOP Raupapa WiperLock™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 75 Te Pakanga (Ohms) 50k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Ētahi Ingoa MCP4442T-503E/ST-ND
MCP4442T-503E/STTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o Tapa 129 Tuhinga o mua 4
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C Ngā āhuatanga Selectable Address
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 50k Ohm 4 Circuit 129 Taps I²C Interface 14-TSSOP Whirihoranga Rheostat