MCP4441-103E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4441-103E/ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP4441-103E/ST
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Ngā Rauemi: MCP4441-103E/ST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
370 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP4441-103E/ST
Tau Wae MCP4441-103E/ST Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 96299 pcs Pepa Raraunga MCP4441-103E/ST.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) 150 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 20-TSSOP Raupapa WiperLock™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 75 Te Pakanga (Ohms) 10k
Packaging Tube Paa / Case 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o Tapa 129
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga I²C
Ngā āhuatanga Selectable Address Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 129 Taps I²C Interface 20-TSSOP