MCP4431-503E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4431-503E/ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP4431-503E/ST
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC POT 50K QUAD 7BIT 20TSSOP
Ngā Rauemi: 1.MCP4431-503E/ST.pdf2.MCP4431-503E/ST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
370 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP4431-503E/ST
Tau Wae MCP4431-503E/ST Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 101014 pcs Pepa Raraunga 1.MCP4431-503E/ST.pdf2.MCP4431-503E/ST.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) 150 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 20-TSSOP Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 75 Te Pakanga (Ohms) 50k
Packaging Tube Paa / Case 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Ētahi Ingoa MCP4431503EST Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o Tapa 129 Tuhinga o mua 4
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Volatile
Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C Ngā āhuatanga Selectable Address
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 50k Ohm 4 Circuit 129 Taps I²C Interface 20-TSSOP Whirihoranga Potentiometer