MCP4361T-502E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4361T-502E/ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP4361T-502E/ST
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC DGTL POT QUAD 5K 20TSSOP
Ngā Rauemi: MCP4361T-502E/ST.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP4361T-502E/ST
Tau Wae MCP4361T-502E/ST Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 61188 pcs Pepa Raraunga MCP4361T-502E/ST.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) 150 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 20-TSSOP Raupapa WiperLock™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 75 Te Pakanga (Ohms) 5k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o Tapa 257
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 5k Ohm 4 Circuit 257 Taps SPI Interface 20-TSSOP