MCP4252-503E/UN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4252-503E/UN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP4252-503E/UN
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC RHEOSTAT 50K 2CH 10MSOP
Ngā Rauemi: MCP4252-503E/UN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP4252-503E/UN
Tau Wae MCP4252-503E/UN Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 92046 pcs Pepa Raraunga MCP4252-503E/UN.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) 150 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 10-MSOP Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 75 Te Pakanga (Ohms) 50k
Packaging Tube Paa / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Ētahi Ingoa MCP4252-503-E/UN
MCP4252-503-E/UN-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o Tapa 257 Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Volatile
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga SPI Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 257 Taps SPI Interface 10-MSOP Whirihoranga Rheostat