MCP4251T-502E/SL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4251T-502E/SL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP4251T-502E/SL
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC DGTL POT 5K 2CH 14SOIC
Ngā Rauemi: MCP4251T-502E/SL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP4251T-502E/SL
Tau Wae MCP4251T-502E/SL Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 82056 pcs Pepa Raraunga MCP4251T-502E/SL.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) 150 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 14-SOIC Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 75 Te Pakanga (Ohms) 5k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ētahi Ingoa MCP4251T-502-E/SL
MCP4251T-502-E/SLTR
MCP4251T-502-E/SLTR-ND
MCP4251T-502E/SLTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o Tapa 257 Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Volatile
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga SPI Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 5k Ohm 2 Circuit 257 Taps SPI Interface 14-SOIC Whirihoranga Potentiometer