MCP4251-503E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4251-503E/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP4251-503E/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC DGTL POT 50K 2CH 14DIP
Ngā Rauemi: MCP4251-503E/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
510 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP4251-503E/P
Tau Wae MCP4251-503E/P Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 74783 pcs Pepa Raraunga MCP4251-503E/P.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) 150 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 14-PDIP Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 75 Te Pakanga (Ohms) 50k
Packaging Tube Paa / Case 14-DIP (0.300", 7.62mm)
Ētahi Ingoa MCP4251-503-E/P
MCP4251-503-E/P-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o Tapa 257 Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Volatile
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga SPI Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 257 Taps SPI Interface 14-PDIP Whirihoranga Potentiometer