MCP4231T-104E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4231T-104E/ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP4231T-104E/ST
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC DGTL POT 100K 2CH 14TSSOP
Ngā Rauemi: MCP4231T-104E/ST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP4231T-104E/ST
Tau Wae MCP4231T-104E/ST Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 94353 pcs Pepa Raraunga MCP4231T-104E/ST.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) 150 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 14-TSSOP Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 75 Te Pakanga (Ohms) 100k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Ētahi Ingoa MCP4231T-104-E/ST
MCP4231T-104-E/STTR
MCP4231T-104-E/STTR-ND
MCP4231T-104E/STTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o Tapa 129 Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Volatile
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga SPI Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 129 Taps SPI Interface 14-TSSOP Whirihoranga Potentiometer