MCP4161-104E/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4161-104E/SN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP4161-104E/SN
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC POT DGTL SNGL 100K SPI 8SOIC
Ngā Rauemi: MCP4161-104E/SN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP4161-104E/SN
Tau Wae MCP4161-104E/SN Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 73449 pcs Pepa Raraunga MCP4161-104E/SN.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) 150 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa WiperLock™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 75 Te Pakanga (Ohms) 100k
Packaging Tube Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o Tapa 257
Tuhinga o mua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Momo Rangi Non-Volatile Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga SPI
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 257 Taps SPI Interface 8-SOIC