MCP4152T-104E/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4152T-104E/SN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP4152T-104E/SN
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC POT DGTL SNGL 100K RHEO 8SOIC
Ngā Rauemi: MCP4152T-104E/SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP4152T-104E/SN
Tau Wae MCP4152T-104E/SN Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 94186 pcs Pepa Raraunga MCP4152T-104E/SN.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) 150 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 75 Te Pakanga (Ohms) 100k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o Tapa 257
Tuhinga o mua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Volatile Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga SPI
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 257 Taps SPI Interface 8-SOIC