MCP4152-104E/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4152-104E/SN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP4152-104E/SN
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC POT DGTL SNGL 100K RHEO 8SOIC
Ngā Rauemi: MCP4152-104E/SN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP4152-104E/SN
Tau Wae MCP4152-104E/SN Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 87349 pcs Pepa Raraunga MCP4152-104E/SN.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) 150 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 75 Te Pakanga (Ohms) 100k
Packaging Tube Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ētahi Ingoa MCP4152104ESN Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o Tapa 257 Tuhinga o mua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Volatile
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga SPI Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 257 Taps SPI Interface 8-SOIC Whirihoranga Rheostat