MCP4151T-103E/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4151T-103E/SN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP4151T-103E/SN
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC POT DGTL SNGL 10K SPI 8SOIC
Ngā Rauemi: MCP4151T-103E/SN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP4151T-103E/SN
Tau Wae MCP4151T-103E/SN Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 76646 pcs Pepa Raraunga MCP4151T-103E/SN.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) 150 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 75 Te Pakanga (Ohms) 10k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ētahi Ingoa MCP4151T-103E/SN-ND
MCP4151T-103E/SNTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o Tapa 257 Tuhinga o mua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Volatile
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga SPI Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 257 Taps SPI Interface 8-SOIC Whirihoranga Potentiometer