MCP41100-E/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP41100-E/SN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP41100-E/SN
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC POT DGTL 100K 1CH SPI 8SOIC
Ngā Rauemi: 1.MCP41100-E/SN.pdf2.MCP41100-E/SN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP41100-E/SN
Tau Wae MCP41100-E/SN Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 80062 pcs Pepa Raraunga 1.MCP41100-E/SN.pdf2.MCP41100-E/SN.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±30%
Te Tae Teaweke (Tae) 800 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 175 Te Pakanga (Ohms) 100k
Packaging Tube Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o Tapa 256
Tuhinga o mua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Volatile Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga SPI
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 256 Taps SPI Interface 8-SOIC