MCP40D18T-103AE/LT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP40D18T-103AE/LT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP40D18T-103AE/LT
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC POT 7BIT 10K I2C SC-70-6
Ngā Rauemi: MCP40D18T-103AE/LT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP40D18T-103AE/LT
Tau Wae MCP40D18T-103AE/LT Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 134805 pcs Pepa Raraunga MCP40D18T-103AE/LT.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) 150 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-6 Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 155 Te Pakanga (Ohms) 10k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o Tapa 128
Tuhinga o mua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Momo Rangi Volatile Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga I²C
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 128 Taps I²C Interface SC-70-6