MCP4018T-503E/LT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4018T-503E/LT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP4018T-503E/LT
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC DGTL POT 50K 128TAPS SC70-6
Ngā Rauemi: MCP4018T-503E/LT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP4018T-503E/LT
Tau Wae MCP4018T-503E/LT Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 140395 pcs Pepa Raraunga MCP4018T-503E/LT.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) 150 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-6 Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 155 Te Pakanga (Ohms) 50k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Ētahi Ingoa MCP4018T-503E/LTTR
MCP4018T503ELT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o Tapa 128 Tuhinga o mua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Volatile
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 128 Taps I²C Interface SC-70-6 Whirihoranga Rheostat