MCP3905A-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP3905A-I/SS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC POWER METERING-1 PHASE 24SSOP
Ngā Rauemi: 1.MCP3905A-I/SS.pdf2.MCP3905A-I/SS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP3905A-I/SS
Tau Wae MCP3905A-I/SS Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 74000 pcs Pepa Raraunga 1.MCP3905A-I/SS.pdf2.MCP3905A-I/SS.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Ngaohihi - I / O Ki raro 0.85V
Ngaohihi - I / O Teitei 2.4V Pūrere Pūrere Whakarato 24-SSOP
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Ētahi Ingoa MCP3905AISS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Mita Single Phase
Error Measurement 0.1% Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inenga Whakauru 390 kOhm
Whakaahuatanga Taipitopito Single Phase Meter IC 24-SSOP I teie nei - Te tuku 2.7mA