MCP25050-E/SL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP25050-E/SL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP25050-E/SL
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC I/O EXPANDER CAN 8B 14SOIC
Ngā Rauemi: 1.MCP25050-E/SL.pdf2.MCP25050-E/SL.pdf3.MCP25050-E/SL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
171 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP25050-E/SL
Tau Wae MCP25050-E/SL Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 14-SOIC
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo putanga Push-Pull
Ētahi Ingoa MCP25050E/SL Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o I / O 8 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Tukanga Whakaoho No
Atanga CAN V2.0b Ngā āhuatanga ADC, EEPROM, POR, PWM
Whakaahuatanga Taipitopito I/O Expander 8 CAN V2.0b 25MHz 14-SOIC I teie nei - Taputapu Whakaputa / Miihini 25mA
Whero Whero 25MHz Tau Wae Tuakiri MCP25050