MCP1825S-5002E/EB
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP1825S-5002E/EB
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 5V 500MA 3DDPAK
Ngā Rauemi: MCP1825S-5002E/EB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP1825S-5002E/EB
Tau Wae MCP1825S-5002E/EB Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 5V 500MA 3DDPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83383 pcs Pepa Raraunga MCP1825S-5002E/EB.pdf
Rae Tae (Max) 0.35V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 3-DDPAK Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO) Packaging Tube
Paa / Case TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 60dB (100Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 500mA 3-DDPAK
I teie nei - Quiescent (Iq) 220µA Nama - Whakaputa 500mA