MCP1824T-3002E/DC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP1824T-3002E/DC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP1824T-3002E/DC
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3V 300MA SOT223-5
Ngā Rauemi: MCP1824T-3002E/DC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP1824T-3002E/DC
Tau Wae MCP1824T-3002E/DC Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3V 300MA SOT223-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 164423 pcs Pepa Raraunga MCP1824T-3002E/DC.pdf
Rae Tae (Max) 0.32V @ 300mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223-5 Raupapa -
Paa / Case SOT-223-6 PSRR 55dB (100Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MCP1824T-3002E/DCTR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3V 300mA SOT-223-5
I teie nei - Quiescent (Iq) 220µA Nama - Whakaputa 300mA