MCP1791T-3002E/DC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP1791T-3002E/DC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP1791T-3002E/DC
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3V 70MA SOT223-5
Ngā Rauemi: MCP1791T-3002E/DC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP1791T-3002E/DC
Tau Wae MCP1791T-3002E/DC Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3V 70MA SOT223-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101705 pcs Pepa Raraunga MCP1791T-3002E/DC.pdf
Rae Tae (Max) 1.3V @ 70mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-223-6 PSRR 90dB ~ 80dB (100Hz ~ 1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MCP1791T-3002E/DCTR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3V 70mA SOT-223-5 Tae - Whakaaetanga (Max) 210µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 130µA Nama - Whakaputa 70mA