MCP1790T-3002E/EB
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP1790T-3002E/EB
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3V 70MA 3DDPAK
Ngā Rauemi: MCP1790T-3002E/EB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP1790T-3002E/EB
Tau Wae MCP1790T-3002E/EB Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3V 70MA 3DDPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88363 pcs Pepa Raraunga MCP1790T-3002E/EB.pdf
Rae Tae (Max) 1.3V @ 70mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato 3-DDPAK Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 90dB ~ 80dB (100Hz ~ 1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MCP1790T-3002E/EBTR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3V 70mA 3-DDPAK Tae - Whakaaetanga (Max) 210µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 130µA Nama - Whakaputa 70mA