MCP1790-3002E/DB
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP1790-3002E/DB
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3V 70MA SOT223-3
Ngā Rauemi: MCP1790-3002E/DB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
702 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP1790-3002E/DB
Tau Wae MCP1790-3002E/DB Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3V 70MA SOT223-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 117558 pcs Pepa Raraunga MCP1790-3002E/DB.pdf
Rae Tae (Max) 1.3V @ 70mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Short Circuit Packaging Tube
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR 90dB ~ 80dB (100Hz ~ 1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3V 70mA SOT-223-3 Tae - Whakaaetanga (Max) 210µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 130µA Nama - Whakaputa 70mA