MCP1703-2502E/DB
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP1703-2502E/DB
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 2.5V 250MA SOT223-3
Ngā Rauemi: 1.MCP1703-2502E/DB.pdf2.MCP1703-2502E/DB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP1703-2502E/DB
Tau Wae MCP1703-2502E/DB Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LIN 2.5V 250MA SOT223-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 115786 pcs Pepa Raraunga 1.MCP1703-2502E/DB.pdf2.MCP1703-2502E/DB.pdf
Rae Tae (Max) 1.1V @ 250mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tube
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR 44dB (100Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 250mA SOT-223-3 I teie nei - Quiescent (Iq) 5µA
Nama - Whakaputa 250mA Ngā Āhuatanga Mana -