MCP1700T-2502E/MB
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP1700T-2502E/MB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP1700T-2502E/MB
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT89-3
Ngā Rauemi: 1.MCP1700T-2502E/MB.pdf2.MCP1700T-2502E/MB.pdf3.MCP1700T-2502E/MB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP1700T-2502E/MB
Tau Wae MCP1700T-2502E/MB Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT89-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rae Tae (Max) 0.35V @ 250mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-89-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Original-Reel®
Paa / Case TO-243AA PSRR 44dB (100Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MCP1700T-2502E/MBDKR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 250mA SOT-89-3
I teie nei - Quiescent (Iq) 4µA Nama - Whakaputa 250mA