MCP1642D-33I/MC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP1642D-33I/MC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP1642D-33I/MC
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG BOOST SYNC 3.3V 1.8A
Ngā Rauemi: MCP1642D-33I/MC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP1642D-33I/MC
Tau Wae MCP1642D-33I/MC Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG BOOST SYNC 3.3V 1.8A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82800 pcs Pepa Raraunga MCP1642D-33I/MC.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 0.65V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Boost Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato 8-DFN (2x3) Raupapa -
Packaging Tube Paa / Case 8-VFDFN Exposed Pad
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Step-Up Rautanga - Whakawhiti 1MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 800mA 8-VFDFN Exposed Pad Nama - Whakaputa 800mA