MCP1642B-33I/MS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP1642B-33I/MS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP1642B-33I/MS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG BOOST SYNC 3.3V 1.8A
Ngā Rauemi: MCP1642B-33I/MS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP1642B-33I/MS
Tau Wae MCP1642B-33I/MS Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG BOOST SYNC 3.3V 1.8A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68935 pcs Pepa Raraunga MCP1642B-33I/MS.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 0.65V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Boost Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa -
Packaging Tube Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Step-Up
Rautanga - Whakawhiti 1MHz Whakaahuatanga Taipitopito Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 800mA 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Nama - Whakaputa 800mA Tau Wae Tuakiri MCP1642