MCP1501-20E/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP1501-20E/SN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP1501-20E/SN
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC VREF SERIES 2.048V 8SOIC
Ngā Rauemi: MCP1501-20E/SN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP1501-20E/SN
Tau Wae MCP1501-20E/SN Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC VREF SERIES 2.048V 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98362 pcs Pepa Raraunga MCP1501-20E/SN.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.048V Momotuhi - Whakauru 2.25 V ~ 5.5 V
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema 50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Momo Pukapuka Series Packaging Tube
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo putanga Fixed
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Noise - 10Hz ki te 10kHz 10µVp-p
Noise - 0.1Hz ki te 10Hz 0.1µVp-p Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Series Voltage Reference IC ±0.1% 20mA 8-SOIC
I teie nei - Te tuku 550µA Nama - Whakaputa 20mA