MCP1322T-46LE/OTVAO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP1322T-46LE/OTVAO
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua ACTIVE LOW OD, ACTIVE HIGH P-P
Ngā Rauemi: MCP1322T-46LE/OTVAO.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP1322T-46LE/OTVAO
Tau Wae MCP1322T-46LE/OTVAO Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4971 pcs Pepa Raraunga MCP1322T-46LE/OTVAO.pdf
Putanga - Tae 4.6V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Raupapa Automotive, AEC-Q100
Tautuhi Tautuhi 140 ms Minimum Tautuhi anō Active High/Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-74A, SOT-753
Whakaputa Open Drain, Push-Pull Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Supervisor Open Drain, Push-Pull 1 Channel SOT-23-5
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MCP1401T-E/OT
MCP1401T-E/OT
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC MOSFET DRVR INV 500MA SOT23-5
I roto i te taonga: 127869 pcs
Tikiake: MCP1401T-E/OT.pdf
RFQ
MCP1322T-46LE/OT
MCP1322T-46LE/OT
Whakaahuatanga: IC SUPERVISOR 4.6V SOT23-5