MCP130-460I/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP130-460I/SN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP130-460I/SN
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC SUPRVSR 5K PULLUP 4.60V 8SOIC
Ngā Rauemi: 1.MCP130-460I/SN.pdf2.MCP130-460I/SN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP130-460I/SN
Tau Wae MCP130-460I/SN Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC SUPRVSR 5K PULLUP 4.60V 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 170255 pcs Pepa Raraunga 1.MCP130-460I/SN.pdf2.MCP130-460I/SN.pdf
Putanga - Tae 4.475V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 150 ms Minimum Tautuhi anō Active Low
Packaging Tube Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Whakaputa Open Drain or Open Collector Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)