MCP112T-290E/TT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP112T-290E/TT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP112T-290E/TT
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC SUPERVISOR 2.90V LOW SOT23B-3
Ngā Rauemi: 1.MCP112T-290E/TT.pdf2.MCP112T-290E/TT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP112T-290E/TT
Tau Wae MCP112T-290E/TT Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC SUPERVISOR 2.90V LOW SOT23B-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 171327 pcs Pepa Raraunga 1.MCP112T-290E/TT.pdf2.MCP112T-290E/TT.pdf
Putanga - Tae 2.9V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi - Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Whakaputa Push-Pull, Totem Pole Ētahi Ingoa MCP112T-290E/TT-ND
MCP112T-290E/TTTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1