MCP111-195I/TO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP111-195I/TO
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC SUPERVISOR 1.95V LOW TO-92
Ngā Rauemi: 1.MCP111-195I/TO.pdf2.MCP111-195I/TO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP111-195I/TO
Tau Wae MCP111-195I/TO Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC SUPERVISOR 1.95V LOW TO-92 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 184989 pcs Pepa Raraunga 1.MCP111-195I/TO.pdf2.MCP111-195I/TO.pdf
Putanga - Tae 1.9V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato TO-92-3 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi - Tautuhi anō Active Low
Packaging Bulk Paa / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Whakaputa Open Drain or Open Collector Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)