MCP103T-195I/LB
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP103T-195I/LB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP103T-195I/LB
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC SUPERVISOR 1.95V LOW SC-70
Ngā Rauemi: 1.MCP103T-195I/LB.pdf2.MCP103T-195I/LB.pdf3.MCP103T-195I/LB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP103T-195I/LB
Tau Wae MCP103T-195I/LB Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC SUPERVISOR 1.95V LOW SC-70 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Tae 1.9V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-3 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 80 ms Minimum Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-70, SOT-323
Whakaputa Push-Pull, Totem Pole Ētahi Ingoa MCP103T-195I/LBTR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1