MCP102T-195I/LB
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP102T-195I/LB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP102T-195I/LB
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC SUPERVISOR 1.95V LOW SC-70
Ngā Rauemi: 1.MCP102T-195I/LB.pdf2.MCP102T-195I/LB.pdf3.MCP102T-195I/LB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP102T-195I/LB
Tau Wae MCP102T-195I/LB Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC SUPERVISOR 1.95V LOW SC-70 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Tae 1.9V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-3 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 80 ms Minimum Tautuhi anō Active Low
Packaging Original-Reel® Paa / Case SC-70, SOT-323
Whakaputa Push-Pull, Totem Pole Ētahi Ingoa MCP102T-195I/LBDKR
MCP102T195ILB
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1