LND250K1-G
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
LND250K1-G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LND250K1-G
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 500V 0.013A SOT23-3
Ngā Rauemi: LND250K1-G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LND250K1-G
Tau Wae LND250K1-G Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 500V 0.013A SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 183852 pcs Pepa Raraunga LND250K1-G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23 (TO-236AB)
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 1000 Ohm @ 500µA, 0V
Whakaaetanga Mana (Max) 360mW (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Ētahi Ingoa LND250K1-G-ND
LND250K1-GTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 10pF @ 25V
Momo FET N-Channel FET Pānga Depletion Mode
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 0V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 500V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 500V 13mA (Tj) 360mW (Ta) Surface Mount SOT-23 (TO-236AB) I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 13mA (Tj)