LM2576-3.3WU-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
LM2576-3.3WU-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LM2576-3.3WU-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-5
Ngā Rauemi: LM2576-3.3WU-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LM2576-3.3WU-TR
Tau Wae LM2576-3.3WU-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62845 pcs Pepa Raraunga LM2576-3.3WU-TR.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 4V Ngaohihi - Whakauru (Max) 40V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi No
Pūrere Pūrere Whakarato TO-263-5 Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa LM2576-3.3WU TR
LM2576-3.3WU TR-ND
LM2576-3.3WUTR
LM2576-3.3WUTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Step-Down
Rautanga - Whakawhiti 52kHz Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Nama - Whakaputa 3A Tau Wae Tuakiri LM2576