DSPIC33FJ64GP802-H/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ64GP802-H/SO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSPIC33FJ64GP802-H/SO
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SOIC
Ngā Rauemi: 1.DSPIC33FJ64GP802-H/SO.pdf2.DSPIC33FJ64GP802-H/SO.pdf3.DSPIC33FJ64GP802-H/SO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
135 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSPIC33FJ64GP802-H/SO
Tau Wae DSPIC33FJ64GP802-H/SO Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SOIC
Tere 20 MIPS Raupapa Automotive, AEC-Q100, dsPIC™ 33F
Rahi RAM 16K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Packaging Tube Paa / Case 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Ētahi Ingoa DSPIC33FJ64GP802HSO Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TA) Tau o I / O 21
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito dsPIC Automotive, AEC-Q100, dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 20 MIPS 64KB (64K x 8) FLASH 28-SOIC Raraunga Raraunga A/D 10x10b/12b, D/A 2x16b