DSPIC33FJ32MC302-I/MM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ32MC302-I/MM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSPIC33FJ32MC302-I/MM
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28QFN
Te Aatau1 (I nga Utu US)
244 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSPIC33FJ32MC302-I/MM
Tau Wae DSPIC33FJ32MC302-I/MM Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-QFN-S (6x6)
Tere 40 MIPs Raupapa dsPIC™ 33F
Rahi RAM 4K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Packaging Tube Paa / Case 28-VQFN Exposed Pad
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 21 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 32KB (32K x 8) FLASH 28-QFN-S (6x6)