DSPIC33FJ32MC102-I/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSPIC33FJ32MC102-I/SP
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SDIP
Ngā Rauemi: 1.DSPIC33FJ32MC102-I/SP.pdf2.DSPIC33FJ32MC102-I/SP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSPIC33FJ32MC102-I/SP
Tau Wae DSPIC33FJ32MC102-I/SP Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SPDIP
Tere 16 MIPs Raupapa dsPIC™ 33F
Rahi RAM 1K x 16 Momo Momo Ratonga FLASH
Packaging Tube Paa / Case 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Ētahi Ingoa DSPIC33FJ32MC102ISP Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 21
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 16 MIPs 32KB (11K x 24) FLASH 28-SPDIP Raraunga Raraunga A/D 8x10b