DSPIC33FJ32GP101-E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSPIC33FJ32GP101-E/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16BIT 32KB FLASH 18DIP
Ngā Rauemi: 1.DSPIC33FJ32GP101-E/P.pdf2.DSPIC33FJ32GP101-E/P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSPIC33FJ32GP101-E/P
Tau Wae DSPIC33FJ32GP101-E/P Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4575 pcs Pepa Raraunga 1.DSPIC33FJ32GP101-E/P.pdf2.DSPIC33FJ32GP101-E/P.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 18-PDIP
Tere 16 MIPs Raupapa dsPIC™ 33F
Rahi RAM 1K x 16 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 32KB (11K x 24) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 18-DIP (0.300", 7.62mm)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 13 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 16 MIPs 32KB (11K x 24) FLASH 18-PDIP Raraunga Raraunga A/D 6x10b