DSPIC33FJ256GP710AT-I/PF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ256GP710AT-I/PF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSPIC33FJ256GP710AT-I/PF
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP
Ngā Rauemi: 1.DSPIC33FJ256GP710AT-I/PF.pdf2.DSPIC33FJ256GP710AT-I/PF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSPIC33FJ256GP710AT-I/PF
Tau Wae DSPIC33FJ256GP710AT-I/PF Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 100-TQFP (14x14)
Tere 40 MIPs Raupapa dsPIC™ 33F
Rahi RAM 30K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 100-TQFP
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 85 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 256KB (256K x 8) FLASH 100-TQFP (14x14)