DSPIC33FJ16GS404-H/TL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ16GS404-H/TL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSPIC33FJ16GS404-H/TL
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16BIT 16KB FLASH 44VTLA
Te Aatau1 (I nga Utu US)
183 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSPIC33FJ16GS404-H/TL
Tau Wae DSPIC33FJ16GS404-H/TL Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-VTLA (6x6)
Tere 40 MIPs Raupapa dsPIC™ 33F
Rahi RAM 2K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 16KB (16K x 8) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 44-VFTLA Exposed Pad
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TA)
Tau o I / O 35 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 16KB (16K x 8) FLASH 44-VTLA (6x6) Raraunga Raraunga A/D 8x10b