DSPIC33FJ128MC804-H/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ128MC804-H/ML Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSPIC33FJ128MC804-H/ML
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16BIT 128KB FLASH 44QFN
Ngā Rauemi: 1.DSPIC33FJ128MC804-H/ML.pdf2.DSPIC33FJ128MC804-H/ML.pdf3.DSPIC33FJ128MC804-H/ML.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSPIC33FJ128MC804-H/ML
Tau Wae DSPIC33FJ128MC804-H/ML Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-QFN (8x8)
Tere 20 MIPS Raupapa dsPIC™ 33F
Rahi RAM 16K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Packaging Tube Paa / Case 44-VQFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa DSPIC33FJ128MC804HML Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TA) Tau o I / O 35
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 20 MIPS 128KB (128K x 8) FLASH 44-QFN (8x8) Raraunga Raraunga A/D 9x10b/12b, D/A 6x16b