DSPIC33FJ06GS202-I/MM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ06GS202-I/MM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSPIC33FJ06GS202-I/MM
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16BIT 6KB FLASH 28QFN
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSPIC33FJ06GS202-I/MM
Tau Wae DSPIC33FJ06GS202-I/MM Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-QFN-S (6x6)
Tere 40 MIPs Raupapa dsPIC™ 33F
Rahi RAM 1K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 6KB (6K x 8) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 28-VQFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa DSPIC33FJ06GS202IMM Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 21
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 6KB (6K x 8) FLASH 28-QFN-S (6x6) Raraunga Raraunga A/D 6x10b, D/A 2x10b