DSPIC30F3012-20E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC30F3012-20E/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSPIC30F3012-20E/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16BIT 24KB FLASH 18DIP
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSPIC30F3012-20E/P
Tau Wae DSPIC30F3012-20E/P Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 18-PDIP
Tere 20 MIPS Raupapa dsPIC™ 30F
Rahi RAM 2K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 24KB (8K x 24) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 18-DIP (0.300", 7.62mm)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 12 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM 1K x 8 Whakaahuatanga Taipitopito dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 20 MIPS 24KB (8K x 24) FLASH 18-PDIP