DSC6331MI1HA-033.3333T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC6331MI1HA-033.3333T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC6331MI1HA-033.3333T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 33.3333MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC6331MI1HA-033.3333T.pdf2.DSC6331MI1HA-033.3333T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC6331MI1HA-033.3333T
Tau Wae DSC6331MI1HA-033.3333T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 33.3333MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 1.71 V ~ 3.63 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Raupapa DSC63XX
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa DSC6331MI1HA-033.3333TTR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga - Rautanga 33.3333MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 33.3333MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 3mA (Typ)