DSC6331MI1BA-027.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC6331MI1BA-027.0000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSCILLATOR
Ngā Rauemi: DSC6331MI1BA-027.0000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC6331MI1BA-027.0000
Tau Wae DSC6331MI1BA-027.0000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5720 pcs Pepa Raraunga DSC6331MI1BA-027.0000.pdf
Tuhinga o mua 1.71 V ~ 3.63 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Raupapa DSC63XX
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.89mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 27MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 27MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 3mA (Typ)