DSC6331JI2AA-024.0000T
Hua Hua
Tau Wae: DSC6331JI2AA-024.0000T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua SPREAD SPECTRUM MEMS OSCILLATOR
Ngā Rauemi: DSC6331JI2AA-024.0000T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC6331JI2AA-024.0000T
Tau Wae DSC6331JI2AA-024.0000T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga SPREAD SPECTRUM MEMS OSCILLATOR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5334 pcs Pepa Raraunga DSC6331JI2AA-024.0000T.pdf
Tuhinga o mua 1.71 V ~ 3.63 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa DSC63XX
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.89mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 24MHz Whakaahuatanga Taipitopito 24MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 3mA (Typ) Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 80µA (Typ)