DSC6331CI1CA-024.0000
Hua Hua
Tau Wae: DSC6331CI1CA-024.0000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua SPREAD SPECTRUM MEMS OSCILLATOR
Ngā Rauemi: DSC6331CI1CA-024.0000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC6331CI1CA-024.0000
Tau Wae DSC6331CI1CA-024.0000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga SPREAD SPECTRUM MEMS OSCILLATOR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3978 pcs Pepa Raraunga DSC6331CI1CA-024.0000.pdf
Tuhinga o mua 1.71 V ~ 3.63 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC63XX
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 24MHz Whakaahuatanga Taipitopito 24MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 3mA (Typ) Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 80µA (Typ)