DSC6183CE2A-032K768
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC6183CE2A-032K768 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC6183CE2A-032K768
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSCILLATOR, ULTRA LOW POWER
Ngā Rauemi: 1.DSC6183CE2A-032K768.pdf2.DSC6183CE2A-032K768.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC6183CE2A-032K768
Tau Wae DSC6183CE2A-032K768 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 85648 pcs Pepa Raraunga 1.DSC6183CE2A-032K768.pdf2.DSC6183CE2A-032K768.pdf
Tuhinga o mua 1.71 V ~ 3.63 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC61XX
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 32.768kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 32.768kHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 3mA (Typ)